אירופה 2

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
2/9/2015
אח, אירופה, למה אתם לא לומדים?? תמיד אני צריך לעזור לכם??
מה יהיה? המציאות טופחת לכם על הפנים ואתם מפחדים להתעורר?? כמו בת יענה הטומנת ראשה בחו"ל, גם אתם בטוחים שכשתוציאו את הראש מהחול הבעיה תיעלם…
לא למדתם כלום?? אם לא תתמודדו, הבעייה רק תחמיר, ראו ערך אדולף היטלר (שיעור קטן בהיסטוריה, לא רציתם להתמודד, קיבלתם מלחמה וחורבן)
אם לא תדאגו לעצמכם, אף אחד לא ידאג לכם. נושא הפליטים מעניין את ארה"ב כקליפת השום! הרי גם במלחמת העולם השניה, כאשר אירופה דיממה את עצמה למוות, ארה"ב לא התרגשה עד שנשכו אותה בעכוז. אז למה אתם חושבים שזה מעניין אותם עכשיו?
והבדיחה שנקראת האיחוד האירופי, כל-כך שקועה בכיבודים עצמיים ובכתיבת חוקים מטופשים, שכשמגיע נושא אמיתי, אין להם מושג איך להתמודד איתו…
אה כן, ויש נאט"ו, הברית המפחידה ששומרת על העולם… פחחחחח…. הרי אף חייל שם לא שמע שריקה של כדור בחייו. היכולות שלהם, מעבר לגיהוץ המדים בצורה מדהימה, שואפות לאפס, זוכרים את חיילי האו"ם? אלו היוו את כוח השלום בלבנון… כן אלו עם הרכבים האמריקאים והמדים היפים… כן אלו שברגע ששמעו שריקה של כדור, ברחו… אז אלו שווארצנגר לעומת כוחות נאט"ו. עליהם אתם תסתמכו??
אירופה מתאסלמת, בלי קשר לנושא הפליטים, אירופה מתאסלמת כי אירופה החליטה להתאבד, אבל למה למהר? דמוגרפית אירופה תתאבד בעוד עשור או שניים, אבל עם תוצאות ה"אביב הערבי" על אירופה יבוא החורף יותר מהר….
הפתרון לבעיית הפליטים שגרמתם, כן אתם, עם הפטרוניות שלכם, עם הקולניאליזם שלכם, עם האכזריות שלכם, הפתרון היחיד הוא טיפול בפליטים בארצות מוצאן.
להביא אותם לאירופה, הוא להפוך 2 יבשות ליבשות במצוקה.
הפתרון היחיד הוא לתפוס שטח (טיפ קטן, סוריה, אזור רמת הגולן, די פנוי כרגע…) להפוך אותו לשטח מוגן על ידי כוחות בינלאומיים כולל ארה"ב, אירופה, אוסטרליה וכן גם ישראל… לבנות שם מחנות פליטים וליישב שם את הפליטים עד שיוכלו לחזור לארצות מוצאם. שטח שעליו יגנו ללא חוקים וכללים, ללא ירי באוויר וללא המקבילה של בג"ץ ובצלם, כל מי שייתקרב למתחם השמור, ייחשב כתוקפן ויושמד!!
לא הבנתם שהפליטים הללו מנצלים מצב? הם לא מתכוונים לחזור גם כשארצות מוצאן יהיו מכוסות בנוצות של יונים לבנות… הם רוצים גרמניה, שוודיה… הם רוצים מישהו שייתמוך בהם כלכלית עד שהם יחריבו אותו מבפנים…
האם אתם לא רואים שהם לא רוצים להישאר בהונגריה, יוון, צ'כיה, פולין… שם הם לא יקבלו כלום! הם רוצים גרמניה, היידה מרקל…
ושוב אשאל את השאלה המיותרת, למה הם לא עוברים למדינות המפרץ הגדולות, המבוססות, בעלות השטחים והמשאבים, אותן מדינות שלא צריך לטבוע בים כדי להגיע אליהן? אותה שפה, אותה דת… למה הם מעדיפים להסתכן בים ולהיות פלטים ביבשת אחרת? אל תענו, מילא תשובתכם תהיה צבועה כמו כל פעולה שאתם עושים.
עופר דהן

עופר דהן

שנים אני כותב, עוד מילדות, תמיד ידעתי להביע את עצמי בכתב הרבה יותר טוב מאשר בעל-פה.
כתבתי שירים, כתבתי סיפורים, כתבתי מאמרים, כתבתי סיכומים... בעצם הדבר היחיד שלא כתבתי זה שיעורי בית...
אמנם לא ניהלתי יומן כהלכתו, אבל פעמים רבות כתבתי לעצמי דברים מעין "סיכום היום".
תמיד כשרציתי לומר משהו - כתבתי! לחברות, לחברים, לשותפים למורים.. תמיד בכתב.

השאר תגובה

קצת עלי

ישראלי שחי בצ'כיה מאז תקופת הדינוזאורים פחות או יותר.
אני מתעסק כאן בתיירות, הרבה כמובן בפראג, אבל מעדיף לקחת את לקוחותי לגלות את צ'כיה הנפלאה. אהבתי הגדולה תמיד הייתה צפון צ'כיה. וכך אני חי לסירוגין בביתי בפראג ובבית הנופש שלי בצפון צ'כיה.
מעבר להיותי מדריך, אני היסטוריון חובב וכותב מאמרים בתחומים רבים, ובהם רבים על ההיסטוריה הצ'כית.
נשוי לצ'כית ואב גאה ל-3 צ'כיות (יותר ישראליות למען האמת)

סנן מאמרים לפי נושאים

פוסטים אחרונים

פוסטים נוספים

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit