הבעייה עם פוליטקאים בוגדנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ברוח בחירתו של טראמפ, ארוך, אבל ממכר:
הבעייה עם פוליטקאים בוגדנים, היא לא עצם הבגידה, פוליטיקאי מעצם טבעו הוא בוגד, לרוב פוליטיקאי יעבור ממפלגה למפלגה ואף ימכור את חבריו בשביל עוד קדנציה. הבעייה עם פולטיקאים בוגדנים היא מנוף הלחץ שיכול להיות מופעל עליהם.
אז יש מדינות, כמו צ'כיה, שרומן זו לא בגידה אלא נורמה מקובלת, ואז לפוליטיקאי אין בעיה, ומהצד השני, מדינות פוריטניות כמו ישראל וארה"ב שבה כולם בוגדים, אבל ההצגה חייבת להימשך. ואז פוליטיקאי שנתפס בבגידה, הוא אובייקט לסחיטה (ע"ע בנימין נתניהו שנסחט ונדרש לעזוב את המרוץ לראשות הממשלה בכדי שלא יפורסם סיפור בגידתו)

אז איפה נתחיל? דווקא במכורתי הישנה, ארץ ישראל:

בנימין זאב הרצל.
מילא זונה, אבל פדופיל?
לגברי הרצל, אהבת האמת היחידה שחווה, הייתה לנערה בשם מדלן קורץ, שמתה בגיל צעיר ממחלה והשניים לא החליפו מילה מעולם.
ב-1880 נדבק הרצל במחלת הזיבה, בעת ביקור אצל זונה. הוא אף פירט במכתב לחברו היינריך קאנה את הסימפטומים. ייתכן שהמחלה תרמה בין היתר למותו בגיל צעיר, וכן לבעיות הבריאות הקשות שהיו מנת חלקו בעשור האחרון לחייו.

ביומנו, מספר הרצל כי התאהב בילדה בת 13 כשהיה בן 26. וכך כתב: "היא, המתוקה, מתוקה, מתוקה… שמלתה עדיין קצרה, הגוף המתוק טרם התפתח… עיניה היקרות, שערה הזהוב, הזהוב… לא ידעתי את נפשי, התקשיתי לא להתנהג אליה כבוגר ולומר שאני אוהב אותה."
בסיכומו של דבר התחתן הרצל נישואי פשרה עם ז'ולי נשאואר, מישהי שהוציאה לו את המיץ והייתה עסוקה בעיקר בלנסות להתאבד.

בנימין נתניהו.
כבר הזכרנו אותו, אז נפרט.
טוב, אצלו (לכאורה) זה כבר סדרתי….
באשתו הראשונה, מיקי (מרים) וייסמן הוא בגד בארה"ב, בעודה בהריון עם סטודנטית לא יהודייה בשם פלייר קייטס. הוא אמנם התחתן איתה, אבל מאחר והייתה עקרה, הם התגרשו.
שרה בן-ארצי, דיילת אל-על, התחילה עם נתניהו בטיסה לאמסטרדם, ביבי, לאחר שהשתעשע איתה קמעה, כבר הודיע לצוות שלו שהוא כבר עזב אותה. אבל אז התברר לו שהיא בהריון.
כשבנם המשותף היה רק בן שנה, בגד ביבי בשרה עם רותי בר, אישה נשואה, שעבדה עבורו.

ועוד סיפור קטן כי איך אפשר בלי…
אליהו בן אלישר, שגריר ישראל בצרפת, איש עתיר זכויות, ששירת גם במוסד, אבל נכנס לכאן בגלל מותו ה"בלתי שגרתי" בזרועותיה של זונה צרפתייה שעשתה לו "גוד טיים" – אם למות אז ככה אם אפשר….
אגב, למשלמי המיסים שבנינו, בית המלון הפריסאי שבו בחר כבוד השגריר לרוקן את תאוותו, היה חביב על אנשי השגרירות הישראלית וראשי מערכת הביטחון שלה. שאהבו להתארח ולארח במלון זה, על חשבוננו כמובן.

נקפוץ לקצרה במכורתי החדשה, צ'כיה, כאן הכל פשוט יותר.

ואצלאב קלאוס.
בצ'כיה כמו בצ'כיה, רומן זה לא משהו בעייתי. יום לאחר הכתרתו לנשיא הרפובליקה, ב-2008, התוודה ואצלאב קלאוס בן ה-66, כי ניהל רומן עם דיילת שגילה כמחצית מגילו. מאחר ובמהלך 40 שנות נישואיו כבר חטא עם דיילות צעירות לפחות פעמיים בעבר, הראשונה ב-1991 והשנייה ב-2002, עם דיילת שעבדה במטוס הפרטי שלו.

מירק טופולאנק
טופולאנק, שהיה ראש ממשלת צ'כיה, 2006-2009, עמד בפני בעייה "קשה" בתור ראש הממשלה, עליו לעבור לבית ראש הממשלה, אבל הוא רוצה לחיות עם המאהבת שלו, ואת המאהבת הוא לא יכול להביא לבית ראש הממשלה….
אז מה עושים? בית ראש הממשלה נישאר ריק, ומשמש רק לאירועים רשמיים, ראש הממשלה הלך לגור עם המאהבת, רשמית הוא החזיק דירה שבה "גר" עם אשתו, אבל בפועל הוא היה עם המאהבת שלו והיא גרה עם המאהב שלה. מצחיק שלאירועים בבית ראש הממשלה, הוא היה "צריך" להביא את אשתו, והיא בשלב מסויים הפסיק לשתף פעולה ופשוט הבריזה מהאירועים.
אגב, אשתו לשעבר, פאבלה טופולאנקובה, עוד לפני תקופת שלטונו, מצאה דרך יפה לנקום בו, כאשר בבחירות המקדימות לסנאט, בשנת 2006, היא הגישה מועמדות מטעם מחוז אוסטרבה כנגד מועמדותו של אחד – מירק טופולאנק, אז עדיין בעלה.
לאחר מכן, ב-2007, טופולנק עבר רשמית לגור עם פילגשו, וחברת מפלגתו לוציה טאלמאנובה. שאף הרתה וילדה לו בן.
כן ועוד פרט קטן, לוציה חביבתנו היתה גם ראשת הפרלמנט הצ'כי.
וכמובן לא נשכח את תמונות העירום שלו מהווילה של ברלוסקוני עם השמוליק שלו מיתלתל מצד לצד, שם השתזף בעירום לצידן של נשים שונות…

על ואצלאב הוואל אני לא יכול לכתוב, קבלתי איסור מבנותיי להרוס את שמו של המאמי הלאומי….

ואז, נלך לדמוקרטיה הגדולה בעולם, שמספקת גם את כמות הסיפורים הגדולה בעולם, ארצות הברית של אמריקה… כמה קשה היה לבחור… אז ננסה בסדר כרונולוגי הפוך:

אליוט שפיצר.
מושל מדינת ניו יורק בשנת 2008. מי שייזכר בעיקר בתור מי שנלחם בתופעת הזנות במדינה. טוב, אולי לא.
חקירה של רשויות המיסוי גילו העברה לא ברורה של 10,000 דולר, למוסד בשם "מועדון שליטי האימפריה", בחקירה התברר כי לקוח מספר 9, הוא לא אחר מהמושל שבילה פעמים רבות עם נערת ליווי יוקרתית, בשם אשלי אלכסנדרה דופרה שגובה לא פחות מ-1,000 לשעה.

אנתוני ווינר.
סנאטור מטעם מדינת ניו יורק, גילה שטכנולוגיה זה לצעירים. במאי 2011, שולח האדון בטעות את תמונת הפין שלו בטוויטר 2011לבחורה בת 21 תושבת סיאטל.
ווינר, איש נשוי, התחיל בהכחשה, המשיך בטענה כי חשבון הטוויטר שלו נפרץ, וכמעט הצליח לשכנע את כולם בצדקתו, עד שבלוגר בשם אנדרו ברייטבארט טען שיש לו תמונות נוספות מהז'אנר, וכשווינר נישאל על כך, נתן תשובות לא ברורות… לבסוף ווינר התוודה, שהתמונות, והאיבר, הם שלו ,שהתכוון לשלוח אותן כהודעה אישית לאותה בחורה, ושהוא מנהל יחסים און ליין עם שש בחורות שונות.

וויליאם ג'פרסון קלינטון, "ביל" בשבילכם.
ב-1955, מתמחה צעירה בשם מוניקה לווינסקי הגיעה לעבוד תחת הנשיא הדמוקרטי קלינטון. מהר מאוד זה עבר למערכת יחסים מינית והבחורה עם הפה הגדול (אופס..) סיפרה לחברתה, שהשתנקרה למבקר המדינה וקלינטון כמו כל גבר מצוי, ישר הכחיש: "לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת"!! וזה כמובן שהתברר שלווינסקי שמרה שמלה מוכתמת למזכרת.

ג'ון קנדי.
האם צריך להרחיב? עוד נשיא דמוקרט… כניראה שטוב להיות דמוקרט בארה"ב.
ג'ון פיצג'רלד קנדי, נשיאה ה-35 של ארצות הברית, שבר לא מעט שיאים: הנשיא הקתולי הראשון והיחיד שכיהן כנשיא ארצות הברית, הנשיא הנבחר הצעיר ביותר בתולדות המדינה, הנשיא השני הצעיר ביותר (אחרי תאודור רוזוולט, זו לא סתירה עם הסעיף הקודם, רוזוולט לא מבחר אלא קיבל את הנשיאות לאחר ההתנקשות במקינלי) והנשיא הראשון שנולד במאה העשרים.
אבל קנדי ייזכר בעיקר בזכות הרומן שלו עם נורמה ג'ין מוטרנסן, לימים מרילין מונרו. וכל זה, כמובן בזמן שקנדי היה נשוי לג'קי, ומונרו הייתה עדיין נשואה למחזאי ארתור מילר. למרות שג'ון ומרילין הקפידו על דיסקרטיות, כל ארה"ב ראתה את הכוכבת שרה לנשיא "יום הולדת שמח" בקול אירוטי שלא השאיר הרבה מקום לספק.

ג'יימס סטרום ת'ורמונד.
לא רק גזען, גם סנאטור שייצג את מדינתו, דרום קרוליינה גם עבור הדמוקרטים וגם עבור הרפובליקנים עשר שנים מאוחר יותר. ואף היה מועמד לנשיאות ב-1948.
בהיותו בן 22, כניראה שעדיין לא היה מספיק גזען, כי זה לא הפריע לו לבעול משרתת כושית בת 16, ולהכניסה להריון. הסיפור התגלה רק לאחר מותו כשהבת מאותו רומן פרסמה אותו ואז נשאלה השאלה, לגבי הסכמתה של המשרתת, שכן אם היא לא הסכימה, אז ת'ורמונד הוא אנס, אם כן הסכימה, אז הוא רק פדופיל.
אגב, בעת כהונתו נשא ת'ורמונד נאום פיליבאסטר במשך 24 שעות ו-18 דקות נגד הענקת שוויון זכויות לאפרו-אמריקנים. שיא אמריקאי ואולי עולמי עד היום.

תומאס ג'פרסון.
הנשיא השלישי של ארצות הברית ואחד האבות המייסדים שלה, ותשוקתו לשחור….
ב-1787, כשג'פרסון, אלמן בן 44, שהה בצרפת, הצטרפה אליו בתו הצעירה, מלווה במשרתת בת 14 בשם סאלי המינגס, ושם החלה כניראה מערכת היחסים המינית בין ג'פרסון והמינגס.
ג'פרסון ניהל רומן עם המשרתת השחורה שלו, שאגב, הייתה גם אחות למחצה של אישתו, מרתה ווילס סקלטון (לשתיים אבא משותף), ואף נולדו להם שישה ילדים, שלמזלם, נולדו בהירים יחסית ולכן ג'פרסון שיחרר אותם לחופשי. את המינגס עצמה, עם זאת, הוא לא שיחרר אבל נתן לה חופש לחיות אצל בנה בוירג'יניה.

התעייפנו מהאמריקאים, אז נעבור ליבשת הישנה:

בריטניה הגדולה:
צ'ארלס פיליפ ארתור ג'ורג' מאונטבאטן וינדזור.
בשבילכם, הנסיך צ'ארלס, מי שהתחתן עם הגננת בת ה-19 הליידי דיאנה לבית ספנסר. (צחוק הגורל, שמי שעזרה לו לבחור את הכלה, היתה לא אחרת מאהובתו האמיתית קמילה פרקר בולס שאיתה לא יכל אז להתחתן, מהסיבה הפשוטה, היא היתה נשואה לידידו של צ'ארלס!!)
דיאנה שהייתה אומללה מהנישואים הללו ברחה ובנתה לעצמה חיים חדשים ולבסוף נהרגה בתאונה מסתורית.

וגם אם רק במשפט, נאזכר את הנסיכה שרה מרגרט פרגוסון בעלת הפאטיש ללקק בהונות רגליים….

ומעבר לתעלה? ארץ הבגט.
פרנסואה מיטראן.
20 שנה הצליח נשיא צרפת פרנסואה מיטראן, להסתיר את העובדה כי לו ילד מהמאהבת שלו, אן פינצ'ו. מיטראן הצליח לתחזק משפחה נורמטיבית, אשה ושני ילדים, ובו זמנית מאהבת, עם ילדה שחיה במרכז פריז.
רק לאחר פרישתו של מיטראן, כאשר ביתו הייתה בת 20, התפרסמה הפרשה.

ואיך בלי המגף?
איטליה:
בניטו מוסוליני.
למרות היותו נשוי לראקלה גוידי ואב לחמישה ילדים ,בניטו מוסוליני תחזק כמה מאהבות, המפורסמות מכולן מרגריטה צרפתי, אידה דאלסר וקארלה פטוצ'י ויש הטוענים כי לאחת מהן עשה ילד… ואיך זה נגמר? למאהבות פחות טוב:
– צרפתי גורשה מאיטליה לאחר קבלת חוקי הגזע מאחר והיתה יהודיה.
– דאלסר, אושפזה בכפייה בבית משוגעים יחד עם בנה.
-פטוצ'י, שליוותה את הרודן עד יומו האחרון, נעצרה יחד איתו על ידי קבוצת פרטיזנים מורדים שירו בהם למוות והתעללו בגופותיהם.

סילביו ברלוסקוני.
טוב, כאן ממש קשה לבחור היכן להתחיל…..
נבחר לפחות סיפור אחד שאומת.
כבר סיפרנו על מסיבות הסקס של ברלוסקוני (ע"ע טופולאנק – רוה"מ צ'כיה), אז שם הסיכוי להתסבך תמיד קיים.
לאחר מסיבה שנערכה לקראת סוף 2009, הואשם ברלוסקוני כי קיים יחסי מין עם נערה בת 17, צעירה מרוקנית בשם רובי רובקורי (שמה האמיתי קארימה אל-מחרוג'), רקדנית בטן שבאה לרקוד באחת ממסיבותיו. לפי כתב האישום ברלוסקוני שילם לה 7,000 אירו במזומן בשיל לקיים איתה יחסי מין.
ועוד עמה עשרות אלפים בנסיון להשתיק את הפרשה. בתחילה הכחיש וטען כי היחסים היו אפלטונים,, אח"כ אישר, אבל טען שחשב שהיא בת 20 – באיטליה הזנות היא חוקית, ולבסוץ תירץ את נסיונות ההשתקה בכך שחשב שהיא "קרובת משפחה של נשיא מצרים חוסני מובראק, והוא ניסה למנוע תקרית דיפלומטית.
על ברלוסקוני נגשרו 7 שנות מאסר, אולם בערעור, באופן מפתיע כתב האישום בוטל.

והדוב הלבן, רוסיה:

וולדימיר פוטין.
טוב, פוטין זה פוטין, האיש שניסה לשדר כי משפחה זה ערך עליון, לכאורה התאהב במתעמלת אמנותית אולימפית בת 26 בשם אלינה קבאייבה, (צעירה ממנו ב-30 שנה). עיתון בשם "מוסקבה קורספונדנט" אף כתב כי פוטין התגרש בחשאי מאשתו לודמילה ונישא למאהבת, אולם באופן מפתיע, העיתון נסגר. רק ביוני 2013, בראיון לטלוויזיה הודיעו פוטין ואשתו כי מתגרשים לאחר 30 שנות נישואים.

ואיך במזרח:
אמרמני טריפאטי.
נציג ממשלת הודו בחבל אוטר פרדש, הואשם ב-2003 ברצח המשוררת מדהומיטה שוקלה לאחר זו נמצאה מתה וברחמה עובר גם די.אנ.איי. שתואם את של אמרמני. במהלך החקירה גילתה שבין השניים היה רומן שנתגלה על ידי אשתו.

גם במדינות ערב לא חסר, אבל אזכיר רק את
מוחמד יאסר עבד א-רחמן עבד א-ראוף ערפאת אל-קודווה אל-חוסייני בשבילכם יאסר ערפאת, מי שהצליח להסתיר את חייו האישיים וכשנשאל למה לא התחתן טען כי "אני נשוי למהפכה הפלסטינית". אבל בסוף, כדי להזים את הטענות כי הוא בעצם הומוסקסואל התחתן עם סוהא טאוויל. את הרומנים שקיים הצליחו להסתיר, אבל יש הטוענים כי סיבת מותו היא מחלת האיידס.
סיבת מותו של ערפאת מעולם לא פורסמה, אולם האפשרויות הצטמצמו לשתיים:
1. מחלה ממארת של מערכת הדם כמו לוקמיה או לימפומה, (הרופאים הצרפתיים שטיפלו בו אמרו שאין לו לוקמיה).
2. מחלה ויראלית בהם גם HIV.

וקצת מעולם הבידור, רק טעימה, כי שם אפשר לכתוב ספר בפני עצמו:
בראד פיט.
בשנת 2005, הגישה ג'ניפר אניסטון בקשה לגירושין מבעלה ב-5 השנים האחרונות, בראד פיט. כולם כבר ידעו את הסיבה – רומן מתמשך בינו לבין אנג'לינה ג'ולי. הרומן כמובן הוכחש, אבל הקריצות נשארו ברקע.

ג'ון לנון.
לנון בחר לעצמו אשה מבוגרת ממנו ב- 7 שנים, מי שלימים תיזכר בתור זו שפירקה את להקת החיפושיות. לנון שפגש את אונו בלונדון ב-1966, עזב את אשתו סינתיה ובנו, ג'וליאן, לאחר רומן של כשנתיים עם אונו.

עופר דהן

עופר דהן

שנים אני כותב, עוד מילדות, תמיד ידעתי להביע את עצמי בכתב הרבה יותר טוב מאשר בעל-פה.
כתבתי שירים, כתבתי סיפורים, כתבתי מאמרים, כתבתי סיכומים... בעצם הדבר היחיד שלא כתבתי זה שיעורי בית...
אמנם לא ניהלתי יומן כהלכתו, אבל פעמים רבות כתבתי לעצמי דברים מעין "סיכום היום".
תמיד כשרציתי לומר משהו - כתבתי! לחברות, לחברים, לשותפים למורים.. תמיד בכתב.

השאר תגובה

קצת עלי

ישראלי שחי בצ'כיה מאז תקופת הדינוזאורים פחות או יותר.
אני מתעסק כאן בתיירות, הרבה כמובן בפראג, אבל מעדיף לקחת את לקוחותי לגלות את צ'כיה הנפלאה. אהבתי הגדולה תמיד הייתה צפון צ'כיה. וכך אני חי לסירוגין בביתי בפראג ובבית הנופש שלי בצפון צ'כיה.
מעבר להיותי מדריך, אני היסטוריון חובב וכותב מאמרים בתחומים רבים, ובהם רבים על ההיסטוריה הצ'כית.
נשוי לצ'כית ואב גאה ל-3 צ'כיות (יותר ישראליות למען האמת)

סנן מאמרים לפי נושאים

פוסטים אחרונים

פוסטים נוספים

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit